Nie musimy wyjeżdżać za miasto, aby odpocząć od zgiełku czy hałasu. Na własnym tarasie możemy urządzić miejsce idealne do relaksu. Chcąc zaprojektować przestrzeń odpowiednią dla wszystkich domowników wybierzmy odpowiedni zestaw na taras – meble tarasowe dostępne są dzisiaj w licznych wariantach. Co wybrać?

Nowoczesny zestaw na taras

Szukając pięknych i funkcjonalnych mebli ogrodowych z pewnością trafimy na technorattanowy zestaw na taras. Meble z technorattanu są doskonale znane w Polsce – dzisiaj projektanci przygotowali dla nas zupełnie nową ofertę. Meble technorattanowe są odświeżone, posiadają nowoczesny design, pozwalają na komfortowy wypoczynek, zapewniają wygodę. W czym tkwi tajemnica mebli technorattanowych? Taki zestaw na taras osadzony jest na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Oznacza to, że meble są nie tylko trwałe, ale również bardzo lekkie, co przekłada się na ich wygodę w podnoszeniu czy przenoszeniu.

Wierzch mebli technorattanowych wykonywany jest z syntetycznej plecionki technorattanowej. Taki materiał nie odkształca się, nie chłonie brudu, nie zmienia swojego koloru pod wpływem promieniowania UV. Nowoczesne meble technorattanowe zaskoczą nas bogactwem elementów: w kolekcjach znajdziemy klasyczne sofy narożne, fotele, krzesła, ale również fotele wiszące w kształcie kokonów czy leżanki ogrodowe. Nie brak tu również elementów dedykowanych na niewielkie tarasy.

Jak chronić zestaw na taras?

Chcąc, by nasz zestaw na taras na długo zachował wspaniały wygląd warto zastanowić się nad kupnem dedykowanych pokrowców ogrodowych. Pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych, a ich gęsty splot sprawia, że nie przecierają się one, są zabezpieczone przed osiadaniem kurzu. Struktura pokrowca pozwala na swobodną wymianę powietrza.

Comments are closed.