Problemy hormonalne, siedzący tryb pracy, niewłaściwie skomponowana dieta, nieregularne spożywanie posiłków, stres, obciążenie genetyczne, problemy na tle psychicznym, spowolnienie metabolizmu w okresie menopauzalnym… Przyczyn problemów z wagą może być wiele. Niestety, samodzielne rozprawienie się z niechcianą tkanką tłuszczową nie zawsze jest możliwe. Kiedy tradycyjne metody odchudzania zawodzą, warto skorzystać z pomocy lekarzy specjalizujących się w dynamicznie rozwijającej się gałęzi – medycynie estetycznej. Urządzenie do liposukcji z linii Embrace RF sprawi, że znów z uśmiechem będziesz spoglądać w lustro.

Urządzenie do liposukcji Embrace RF – na czym to polega?

Urządzenie do liposukcji z linii Embrace RF zostało skonstruowane przez izraelską firmę Inmode. Wysokiej klasy sprzęt rewolucjonizuje rynek usług z zakresu medycyny estetycznej. Klasyczne odsysanie tłuszczu stwarzające zagrożenie dla zdrowia pacjenta jest już historią. Rozwiązania proponowane przez renomowaną firmę specjalizującą się w produkcji innowacyjnego sprzętu medycznego są znacznie łagodniejsze dla ciała i bezpieczne.

Urządzenie do liposukcji Embrace RF służy do przeprowadzania liposukcji metodą RFAL. Na czym polega kuracja?  Podczas krótkiego zabiegu lekarz miejscowo podgrzewa tkankę tłuszczową przy pomocy specjalnej głowicy z elektrodami. Niechciany tłuszcz upłynnia się, a następnie zostaje usunięty z organizmu.

Szybki zabieg, trwałe efekty 

 Efekty zabiegu są spektakularne. Pacjenci zauważają wyraźne zmniejszenie obwodów w wybranych partiach ciała bez efektu wiotkiej skóry.  Wręcz przeciwnie – skóra staje się jędrna, sprężysta, obkurczona i pozbawiona nieestetycznych nierówności.  

Comments are closed.

https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ m.pl zobacz wiecej