Każdy, kto kiedykolwiek próbował zrzucić zbędne kilogramy wie, jak trudne i żmudne jest odchudzanie. Nierzadko zdarza się, że włączenie do swojej codzienności  aktywności fizycznej, wdrożenie diety, nawadnianie i przestrzeganie zasad zdrowego trybu życia nie wystarczą, żeby odnieść sukces. Na wagę wpływa bowiem wiele czynników, których nie możemy w wystarczającym stopniu kontrolować, na przykład uwarunkowania genetyczne, choroby czy zaburzenia hormonalne. Tam, gdzie standardowe metody odchudzania zawodzą, z pomocą przychodzi nowoczesna medycyna estetyczna, a dokładniej – urządzenie do liposukcji RFAL. Czym jest innowacyjny zabieg? Sprawdź!

Embrace RF – innowacyjne urządzenie do liposukcji 

Urządzenie do liposukcji z serii Embrace RF stworzone zostało przez uznaną na całym świecie izraelską firmę Inmode. Zaawansowany technologicznie aparat umożliwia przeprowadzenie bezpiecznej, skutecznej i łagodnej dla ciała liposukcji RFAL. Na czym polega rewolucyjna kuracja? Aparat wyposażony jest w głowice wytwarzające prąd RF. Na skutek działania energii tkanka tłuszczowa W miejscach poddanych działaniu aplikatora podgrzewa i rozpuszcza się, a następnie zostaje odessana (usunięcie upłynnionego tłuszczu jest znacznie prostsze niż w stałej postaci). Nowoczesna metoda wykorzystująca prąd pozwala zredukować obrzęk, ból i zasinienie występujące po klasycznym odsysaniu tłuszczu.  Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Okres rekonwalescencji pacjenta wynosi zaledwie dwa dni.

Jeden zabieg, podwójny efekt

Korzyści płynące z zabiegu nie ograniczają się do wyraźnego wyszczuplenia dowolnych partii ciała. Utracie wagi towarzyszy wzrost napięcia i gęstości skóry. Poddane zabiegowi obszary są więc wyraźnie szczuplejsze, bardziej jędrne i gładkie.

Comments are closed.