Stylizacja paznokci jest jednym z najprężniej rozwijających się segmentów usług personalnych. Nawet jeśli kobieta nie nosi na co dzień ozdobionych paznokci, to przy większych okazjach, takich jak wesela czy chrzciny decyduje się na przeprowadzenie stylizacji. Prym wiedzie metoda akrylowa zdobienia paznokci, która gwarantuje piękne efekty oraz dużą wytrzymałość.

Metoda akrylowa zdobienia paznokci – zalety rozwiązania

Ze względu na to, że wykonywanie paznokci metodą akrylową jest czasochłonne, każda nosząca je pani chce, by w stanie nienaruszonym przetrwały aż do kolejnej wizyty u stylistki. Metoda akrylowa zdobienia paznokci charakteryzuje się właśnie dużą wytrzymałością na zewnętrzne czynniki. Po pierwsze akryl nie reaguje z większością substancji chemicznych, a po drugie, jest również odporny na uszkodzenia mechaniczne. Metoda akrylowa pozwala na stworzenie pięknych ozdób, które będą pasować do każdej stylizacji oraz wytrzymają nawet kilka tygodni bez uszkodzeń.

Nie tylko zdobienie, ale również zmiana kształtu i długości paznokcia

Kolejną zaletą stylizacji paznokci przy pomocy akrylu jest fakt, że przy jego pomocy można nie tylko zmienić wygląd paznokcia, ale nawet przedłużyć go do pożądanej długości. Dzięki temu każdy, kto musi nosić krótkie paznokcie z racji zawodu, może je przedłużyć tylko na jeden wieczór, weekend lub wymarzone wakacje. Również możliwość nadania najpopularniejszego kształtu ma duże znaczenie – aktualnie w modzie są paznokcie w kształcie przedłużonego, zwężonego migdała i taki efekt można osiągnąć, gdy używa się akrylu do stylizacji.

Jak znaleźć profesjonalny salon stylizacji paznokci?

Salonów stylizacji jest bardzo wiele. Jak jednak znaleźć ten, w którym usługa zostanie wykonana w sposób najbardziej poprawny? Warto oczywiście zapytać znajomych o polecenie, lub też poszukać opinii w Internecie i mediach społecznościowych. Jednak nawet po takim doborze salonu warto bacznie przyglądać się czynnościom i sprzętowi w salonie. Powinien on być sterylizowany lub jednorazowy. Nawet pilniczki do paznokci powinny być używane jednorazowo i przez jedną tylko klientkę. Należy również pamiętać, że profesjonalna stylistka nie będzie nigdy pracować na paznokciu chorym i z uszkodzeniem ciała dookoła.

Alternatywne metody zdobienia paznokci dostępne na rynku

Na rynku są dostępne również alternatywne metody upiększania paznokci. Tradycyjny lakier stosowany w domowym zaciszu nadal jest bardzo popularny. Również paznokcie żelowe i hybrydowe mają duże grono zwolenniczek. Warto dopasować metodę do własnych potrzeb.

Więcej informacji znajdziesz na stronie paznokcie akrylowe.

Comments are closed.

m.pl travel.com.pl icinfium.com