Usta, podobnie jak reszta twarzy, zmieniają się wraz z wiekiem – tracą swoją jędrność, stają się węższe, pojawiają się wokół nich zmarszczki. Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego to nie tylko sposób na powiększenie ust, ale też nawilżenie ich i odmłodzenie. Profesjonalnie wykonana iniekcja wypełniacza daje naturalne efekty, którymi można cieszyć się przez wiele miesięcy. Wyjaśniamy, jak wygląda zabieg na usta z użyciem kwasu hialuronowego.

Zalety powiększania ust kwasem hialuronowym

  • Ostrzykiwanie ust kwasem hialuronowym stymuluje wytwarzanie kolagenu w skórze oraz nadaje ustom pełniejszy i atrakcyjniejszy wygląd.
  • Kwas hialuronowy to związek występujący naturalnie w ustach i skórze, dlatego substancja ta jest dobrze tolerowana przez ludzki organizm i rzadko powoduje reakcje alergiczne.
  • Zabieg nie tylko powiększa usta, ale też intensywnie je nawilża i regeneruje.
  • Niemal natychmiast widoczne efekty i szybki powrót do formy po zabiegu.
  • Iniekcja kwasu hialuronowego to sposób na: wąskie i małe usta, przesuszone wargi, zmarszczki wokół ust, opadające kąciki, wyblaknięty kolor warg.
  • Długotrwałe efekty – kwas hialuronowy utrzymuje się w wargach nawet do 12 miesięcy. Gdy zacznie go ubywać, można bezpiecznie powtórzyć zabieg.
  • W razie niepowodzenia zabiegu kwas hialuronowy można usunąć.

Neauvia Organic Intense Lips – zyskaj naturalnie większe usta

Neauvia Organic Intense Lips to preparat na bazie kwasu hialuronowego używany do powiększania ust m.in. w Klinice Miracki w Warszawie. Ma on formę gęstego hydrożelu. Kwas hialuronowy użyty w tym preparacie wytworzony został w procesach biotechnologicznych z niepatogennej dla człowieka bakterii Bacillus Subtilis. W składzie Neauvia Organic Intense Lips znajdują się również: hydroksyapatyt wapnia oraz aminokwasy (glicyna i l-prolina). Pierwszy odpowiada za wymodelowanie oraz wypełnienie ust. Aminokwasy sprawiają, że po zabiegu skóra jest cały czas stymulowana do produkcji włókien kolagenowych, dzięki czemu efekty terapii są długotrwałe. Takie połączenie składników sprawia, że zabieg powiększania ust jest wyjątkowo skuteczny.

Przed zabiegiem odbywa się konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej, której celem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz poznanie oczekiwań pacjenta co do końcowych rezultatów powiększania ust. Specjalista pomaga dopasować wielkość i kształt ust do anatomicznej budowy twarzy. Na tej podstawie dobierana jest optymalna dawka preparatu. Istotną rzeczą, o której należy pamiętać podczas powiększania ust, jest zachowanie naturalnych proporcji. Lekarz medycyny estetycznej doskonale wie, jaką ilość kwasu hialuronowego należy wstrzyknąć w dolną, a jaką w górną wargę, aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego na usta?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg iniekcyjny, który wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej. Ze względu na dużą gęstość preparatu, procedura odbywa się w znieczuleniu miejscowym dla pełnego komfortu pacjenta. Wraz ze znieczuleniem zabieg nie zajmuje więcej niż 60 minut. Zabieg polega na precyzyjnym wstrzyknięciu w okolice ust preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Substancja wprowadzana jest delikatnie do tak zwanej czerwieni wargowej, a następnie precyzyjnie uformowana i wymodelowana poprzez masaż wykonywany przez lekarza. Po zabiegu mogą pojawić się lekkie zasinienia, które znikają po maksymalnie 4 dniach. Neauvia Organic Intense Lips podaje się zwykle w serii około trzech zabiegów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o powiększaniu ust kwasem hialuronowym, skontaktuj się ze specjalistami z warszawskiej Kliniki Miracki.

Dodatkowo zapraszamy na zabiegi odmładzające takie jak botoks, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym czy terapie komórkami macierzystymi: https://mirackiclinic.com/Comments are closed.