Kinkiet ścienny sprawdza się przy okazji dodatkowego oświetlenia salonu, pokoju, korytarza czy łazienki. Z kolei żyrandol drewniany charakteryzuje się tym, że jest to główne źródło światła i montowany jest w centralnym punkcie pomieszczenia. Oba z nich można ze sobą połączyć i wykorzystawać w miarę potrzeb do konkretnych celów. Jakich? Sprawdź kilka naszych rad, które pomogą Ci zaplanować oświetlenie w Twoim domu.

Kinkiety ścienne – dodatkowy element dekoracyjny do salonu

Kinkiety zapewniają subtelne i delikatne oświetlenie. Montowane są bezpośrednio na ścianie i przyjmują różne kształty. Występują w klasycznym, eleganckim i luksusowym stylu, a także w postaci nowoczesnych i loftowych charakterów. Sprawdzą się w każdym połączeniu. Kinkiety są elementem odprężającym, które zastępują główną lampę w sypialni lub w salonie. To dodatkowe źródło światła nadaje romantyczny i nastrojowy klimat, a odpowiednio dobrane światło na wpływ na nasz sen. Kinkiety pomoce są w sypialni dla miłośników czytania, którzy sięgają po książkę przed położeniem się spać.

Nowoczesny żyrandol z drewna – centralne źródło światła

Żyrandol drewniany będzie doskonałym wyborem jako główne źródło światła w pomieszczeniu. Dawniej kojarzył się z wystawnością i przepychen. Dziś, nie dość, że ozdabia wnętrze, to jest chętnie wykorzystywany w wielu wnętrzach – na korytarzu, w sypialni, w salonie, a nawet w kuchni. Żyrandol zapewnia wymagane natężenie oświetlenia i będzie spełniał wymagania nawet najwybredniejszych znawców klasycznego stylu.

Żyrandol z drewna to trwałość i wytrzymałość. Wykonane z dbałością o każdy detal będą służyć w Twoim domu przez wiele lat. Składają się z trzech lub więcej żarówek. Ich prosty i nowoczesny design zachwyci każdego odwiedzającego. 

Szukasz konkretnego modelu do swojego wnętrza? Sprawdź lampy wiszące na https://eplafoniera.pl/collections/zyrandole-drewniane. Połącz klasykę z nowoczesnością i zachowaj oryginalny design w pomieszczeniu.

Comments are closed.