Sklep internetowy Wally funkcjonuje od 2009 roku. Obecnie to ponad 15 tysięcy produktów, które pomogą Ci w organizacji czasu pracy, sprawniejszego przeprowadzania szkoleń lub… upiększenia mieszkania. To być może największa taka oferta na rynku. Potrzebujesz czegoś niestandardowego do swojego domu? Wally zrealizuje Twój projekt od A do Z, który będzie odpowiadał za Twoje potrzeby. Śliczne dekoracje, prezenty dla bliskich, artykuły biurowe. To wszystko znajdziesz na Wally.com.pl!

Znudziła Ci się obecna jadalnia? Stwórz wspaniałą kompozycję za sprawą fototapety

Fototapety do jadalni wracają do łask. W latach 80-tych i 90-tych zdobiły polskie mieszkania i nie tylko. Bez problemu w zagranicznych domach również występowały. Do należy do ich zalet? Przede wszystkim łatwy montaż, niska cena, duży wybór wzorów, trwałość i odporność na uszkodzenia. Być może teraz pomysł wytapetowania jadalni wydaje się abstrakcyjny, ale… efekt jest godny podziwu. W tym miejscu doskonale sprawdzą się motywy słoneczników, makowej łąki czy tematyki związanej z jedzeniem. Wybierając fototapetę do jadalni powinniśmy wziąć pod uwagę pozostałe elementy wystroju wnętrza. W Wally mamy dla Ciebie setki ilustracji, które możesz wykorzystać w swojej jadalni!

Tablice kredowe – do wnętrz prywatnych, firmowych i publicznych

Jak już wspomnieliśmy, oferta Wally obejmuje ponad 15 tysięcy produktów do biura i domu. Jednym z nich jest tablica kredowa magnetyczna. Owa tablica będzie świetnym elementem w pokoju dziecka. Przyda się do nauki pisania, liczenia, jak i do rysowania kreatywnych ilustracji. Skorzystać z niej mogą lokalne gastronomiczne do prezentowania swojego aktualnego menu, jak i szkoły czy przedszkola, które będą w ten sposób zachęcały dzieci do nauki. W Wally kupisz tablice kredowe z motywem zwierzątek, m.in. zająca, kotka, psa, ryby oraz wiewiórki. Zamów, zapłać, odbierz i zdejmij naklejkę, a następnie przyklej w dowolnym miejscu. Prawda, że proste?

 

Comments are closed.